?

O Nas

O Nas

W tym dziale zamieszczamy informacje o Róży Wiatrów, które mogą Państwa zainteresować. Znajdują się tutaj zarówno informacje oficjalne, bieżące wiadomości oraz ciekawostki z życia firmy.

Na początek mogą się Państwo zapoznać ze skrótową historią naszej firmy i podstawowymi faktami z jej działalności. Opis ten jest wzbogacony o ewolucję logo firmy. Dalej zamieszamy pełne dane firmy oraz dokumenty poświadczające naszą wiarygodność jako organizatora turystyki i szkoleń. Jest tutaj także zbiór nagród, certyfikatów i dyplomów, którymi zostaliśmy wyróżnieni.

W zakładce Nasza Kadra mogą się Państwo zapoznać z pracownikami firmy: zarówno tymi, którzy pracują w biurze, w ośrodku, jak i z wychowawcami i sternikami, którzy są odpowiedzialni za uczestników naszych imprez.

Tutaj również opisujemy Ośrodek, w którym odbywają się organizowane przez nas imprezy, a także przedstawiamy aktualnie obowiązujący cennik oferowanych przez ośrodek usług.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami w celu lepszego poznania naszej firmy.

 

Dodaj komentarz

Powiadom mnie o nowych komentarzach

Komentarze

Jacek

Rejs przez całe Mazury - uczestnik 13 lat. (1-14 lipiec 2018) komandor P Augustyniak, sternik "Norweski". Najważniejsze - uczestnik, załogant szczęśliwy. Chce powtórzyć rejs. Dzięki!!

23-07-2018 03:31:47 Odpowiedz na komentarz up 1 down 0