?

O Nas

Certyfikaty i wyróżnienia

Akcja charytatywna "Pomoc dla Boguszka"

Odznaka honorowa "Za zasługi dla turystyki"

Jesienią 2017 roku wiceprezes naszej firmy - Piotr Doliński otrzymał z rąk Ministra Sportu i Turystyki odznaką honorową "Za zasługi dla turystyki".

Członek Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej

Róża Wiatrów jest członkiem założycielem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej. Potwierdza to corocznie wydawany certyfikat. 

Odznaka Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej

W październiku 2015 otrzymaliśmy honorową odznakę Polskiej Izby Turystyki Młodziezowej w stopniu złotym.

Puchary za uczestnictwo w regatach

Dzięki zaangażowaniu pracowników, sterników oraz uczestników rejsów, możemy poszczycić się liczną kolekcją pucharów zdobytych na regatach. Wszystkim serdecznie dziękujemy. To są również Wasze puchary...

Wyróżnienie – XII Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow

W 2010 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii wyposażenie, osprzęt, usługi za "promowanie edukacji żeglarskiej wśród młodzieży oraz piękna Mazur, w produkcie o nazwie Rejs Przez Całe Mazury".

Lider Polskiej Turystyki

W latach 2008 i 2010 Róża Wiatrów otrzymała certyfikaty Lidera Polskiej Turystyki w kategorii Organizatorzy Turystyki Aktywnej.

Medal Mercurius Gedanensis

W 2008 roku Róża Wiatrów otrzymała medal w kategorii "Turystyka Przyjazdowa - Strona Internetowa"  za stronę obozy.mlodziezowe.com.pl

Wyróżnienie Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

W latach 2005 i 2006 Warmińsko–Mazurski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Olsztynie przyznał Róży wyróżnienie za największą liczbę przeszkolonych żeglarzy.

Róża Wiatrów - dobry wybór!

W sierpniowym numerze Żagli z 2011 roku mogą Państwo przeczytać artykuł na temat naszego portu znajdującego się nad jeziorem Święcajty.

Dyplom Honorowy

W 10 rocznicę założenia Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej otrzymaliśmy honorowy dyplom z podziękowaniami za 10 letnią współpracę.

Certyfikat Uczestnictwa

Dbając o bezpieczenstwo naszych klientów staramy się być na bieżąco z najnowszymi przepisami. Podczas targów Tour Salon w Poznaniu nasi pracownicy brali udział w konferencji na temat: "Bezpieczeństwo młodzieży w wypoczynku i turystyce, a powinności organizatowów i zarządców obiektów wypoczynkowych".

Jak zdać egzamin na żeglarza

W lipcowym numerze Jachtingu z 2012 roku można przeczytać mini-podręcznik autorstwa Bartosza Milewskiego, traktujący o teoretycznej części egzaminu na żeglarza, który publikowaliśmy wcześniej na naszym blogu

Dodaj komentarz

Powiadom mnie o nowych komentarzach